DÜŞMAN GÖRDÜĞÜ KİŞİYİ DEFALARCA BIÇAKLADI
Haber
15 Ekim 2021 - Cuma 13:34
 
DÜŞMAN GÖRDÜĞÜ KİŞİYİ DEFALARCA BIÇAKLADI
İzmir'in Konak ilçesinde Şahin Arıkan, aralarındaki husumet nedeniyle tartıştığı M.T., tarafından sırtından bıçaklandı.
Cinayet Haberi
DÜŞMAN GÖRDÜĞÜ KİŞİYİ DEFALARCA BIÇAKLADI


Saat 19.30 sıralarında İzmir'in Konak ilçesi İsmet Kaptan Mahallesi 1367 sokakta meydana gelen olayda, aralarında husumet bulunan M.T. ile Şahin Arıkan, sokakta karşılaşınca tartışmaya başladı.

Göğsünden ve sırtından defalarca yaralandı
İkili arasındaki gerginliğin artması sonucu M.T., yanında bulunan bıçakla çevredekilerin dehşet dolu bakışları arasında Arıkan'ı önce göğsünden, daha sonra da defalarca sırtından yaraladı.

Yaralı olarak hastaneye kaldırıldı
Arıkan çok sayıda aldığı bıçak darbesiyle kanlar içerisinde yere yığılırken, şüpheli suç aleti ile birlikte kaçtı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekibi sevk edildi.

Sağlık görevlilerinin yaptığı müdahalenin ardından ağır yaralanan Arıkan, ambulansla Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi'ne sevk etti. Burada tedaviye alınan Arıkan'ın hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.

Görgü tanıklarının ifadesine başvuran ve çevredeki güvenlik kameralarını inceleyen polis, şüpheli M.T.'yı kısa sürede üzerinde bıçak ile yakaladı. Gözaltına alınan M.T., sorgulanmak üzere Basmane Polis Merkezi Amirliği'ne getirildi.
Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı