AFYONDA EŞ DEĞİŞTİRME SEX PARTİSİNİ POLİS BASTI
Haber
25 Kasım 2021 - Perşembe 12:26
 
AFYONDA EŞ DEĞİŞTİRME SEX PARTİSİNİ POLİS BASTI
Afyonkarahisar'da polis, sosyal medya üzerinden cinsel içerikli fotoğraflar paylaşan bir hesapla ilgili harekete geçti. Ekipler müşteri gibi iletişime geçtikleri şahısla swinger (eş değiştirme) için 700 liraya anlaştı. Nişanlısını cinsel birlikteliğe zorlayan şahıs polis tarafından yakalandı.
Asayiş Haberi
AFYONDA EŞ DEĞİŞTİRME SEX PARTİSİNİ POLİS BASTI

Twitter'de bir hesap üzerinden sürekli cinsel içerikli fotoğraflar yayınlandığını tespit eden Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri harekete geçti.

 

700 TL'YE ANLAŞTILAR
Şahıslar ile sosyal medya üzerinden müşteri gibi irtibata geçen polis ardından şüpheliler ile 700 TL'ye birliktelik konusunda anlaştı. Şüphelilerin daveti üzerine söz konusu adrese giden ekipler eve girdiklerinde Veli G. (26) ve Huri F. (22) isimli şahısları gözaltına aldı.

 

NİŞANLISI İLE BİRLİKTE HESAP AÇMIŞLAR
Operasyonun ardından gözaltına alınarak emniyete götürülen Veli G. ifadesinde Huri G.'nin nişanlısı olduğunu ve swinger yöntemi ile cinsel birliktelik amaçlı bahse konu hesabı oluşturduklarını, paylaşımlarını kendilerinin yaptığını kabul etti. İfadeleri alınan şüpheliler ardından serbest bırakılırken, polis ekipleri söz konusu evin mühürlenmesi içinse Fuhuşla Mücadele Komisyonu ile irtibata geçti.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı